تبلیغات هالیوودی گلابی شماره زندگی

تبلیغات: هالیوودی گلابی شماره زندگی تصویر سبک زندگی مد و لباس اصول و نحوه ی پوشش

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قطار استقلال در ریل موفقیت قرار گرفته است / قراب

عضو هیات مدیره و پیشکسوت استقلال می‌گوید این تیم در مسیر موفقیت قرار گرفته است. 

قطار استقلال در ریل موفقیت قرار گرفته است / قراب

قراب: قطار استقلال در ریل موفقیت قرار گرفته است

عبارات مهم : موفقیت

عضو هیات مدیره و پیشکسوت استقلال می گوید این تیم در مسیر موفقیت قرار گرفته هست.

به گزارش ایسنا، جواد قراب راجع به پیروزی سه بر صفر استقلال برابر تراکتورسازی به سایت رسمی این کلوب گفت: نمایش بی نظیر استقلال برابر تراکتورسازی با سه گل همراه بود و همه هواداران را به این اطمینان رساند که استقلال در این فصل یک تیم پر قدرت است و جهت موفقیت در این فصل کاملا آماده است.

در این بازی هماهنگی بازیکنان و نمایش درخشان آنها توانایی های آقای شفر را بیش از پیش به اثبات رساند و مطمئنا با حمایت هواداران، استقلال می تواند این روند خوبش را ادامه دهد. البته دست کم گرفتن رقبا یک مسئله خطرناک است و به عنوان نمونه همین هفته که باید برابر پارس جنوبی جم به میدان برویم، قطعا کار بسیار مشکل داریم ولی مطمئنم بازیکنان استقلال توانایی عبور از سد این تیم را هم دارند.

قطار استقلال در ریل موفقیت قرار گرفته است / قراب

او افزود: خوشبختانه فتحی و معاونانش افراد کاربلدی هستند و قطار استقلال را در ریل موفقیت قرار داده اند. حل و فصل بدهی های استقلال و تلاش جهت احقاق حقوق استقلال در دستور کار فتحی و همکارانش قرار گرفته و هیات مدیره و پیشکسوتان استقلال هم در این راه ایشان را حمایت و همراهی می کنند.

عضو هیات مدیره کلوب استقلال در آخر اضافه کرد: خوشبختانه با حمایت های سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان که از هر دو کلوب استقلال و پرسپولیس دارند، استقلال به آرامش خوبی رسیده و همین آرامش مبنای موفقیت تیم شده است هست. چراکه بدون شک تیمی که دچار حواشی باشد نمی تواند در مسیر رشد قرار بگیرد.

عضو هیات مدیره و پیشکسوت استقلال می‌گوید این تیم در مسیر موفقیت قرار گرفته است. 

واژه های کلیدی: موفقیت | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz